Про нас

ТОВ "Пальміра сервіс" сьогодні - це статус Samsung Service - Plaza - це сплав досвіду, професіоналізму, якості виконання, оперативності і уваги до клієнтів.

Досвід роботи з технікою торгової марки Samsung у більшості співробітників СЦ вже більше 10 років. За цей час ми змогли стати Ексклюзивним сервісним центром Samsung Service - Plaza, щодня підтверджуючи цю високу довіру від виробника. Починаючи з 2011 року сервісна служба представництва Самсунг щорічно отримує нагороди "Сервіс#1 в Україні", а наше підприємство є одним з тих ексклюзивних сервісних центрів, які своєю роботою завойовували і підтверджували це почесне звання та виправдовували довіру клієнтів.

Сервісний центр Самсунг ТОВ "Пальміра сервіс" - один з найбільших сервісних центрів в Одесі. Площа сервісного центру складає 245 м2, у тому числі, 60 м2 займає приймальня для клієнтів, плюс, 45 м2 площі виділено для роботи з представниками торгових організацій, кур'єрських служб, сервісних центрів - партнерів, працюючих з нами як в Одесі, так і в інших містах Одеської області і України, наприклад, таких як Ізмаїл, Котовськ, Миколаїв, Херсон, Первомайск, Хмельницький. Інша площа - це майстерні, оснащені за сучасними стандартами, складські приміщення, де зберігаються тільки оригінальні запчастини, отримані від виробника, службові приміщення, що дозволяють співробітникам комфортно провести перерви в їх напруженій роботі.

Інженери сервісного центру і персонал по роботі з клієнтами пройшли навчання в Академії Samsung, отримали необхідні знання і навички для обслуговування клієнтів і виконання якісних ремонтів.

Постачання запасних частин робляться безпосередньо від виробника.Це дозволяє контролювати якість використовуваних в ремонтах деталей.

Сучасна технічна діагностична і ремонтна база.

Багаторічний технічний досвід та відточені технології роботи, згідно з вимогами заводів-виробників. Усе це для клієнтів, щоб завірити кожного в тому, що тут він отримає якісну послугу в сучасному сервісі.

На даний момент нами обслужені більше 294 тисяч клієнтів.

Окрім ремонту ми проводимо підбір, замовлення і продаж різних оригінальних аксесуарів Самсунг. Здійснюємо допомогу в пошуку відповідних альтернативних компонентів для техніки, знятої з виробництва.

З нами співпрацюють успішні торгові мережі, такі як "Алло", "Comfy", "Мобилочка", "Фокстрот", "Ельдорадо"; інтернет-магазини "Розетка", "Протория", "Роздріб".

Наша досвідчена команда завжди готова прийти на допомогу, підказати, настроїти, відремонтувати та доставити технікові з ремонту.

сертификат официального сервисного центра самсунг одесса

0

Проведенных ремонтов

0

Обслуженных клиентов

0

Лет на рынке

0

Почетных благодарностей