Доставляй технику в сервис Новой Почтой бесплатно.

09.07.2018 Категория: Новости сервисного центра Самсунг Просмотров: 298 Комментариев: 0

Швидка допомога для твоїх гаджетів з «Нова пошта» на будь-якій відстані!

Компанія «Самсунг Електронікс Україна» у співпраці з найбільшим поштовим оператором країни компанією «Нова Пошта» пропонують власникам портативних пристроїв марки Samsung (мобільні телефони, планшети, пристрої групи Gear, такі як годинники, окуляри віртуальної реальності та інші) послугу безкоштовної доставки вказаних гаджетів до сервісного центру та назад. 

Якщо Ваш пристрій вийшов з ладу, віднині не обов’язково відвідувати авторизований сервісній центр особисто. Ви можете задіяти послугу «Pick-up Service», яку ми пропонуємо кожному власнику портативної техніки марки Samsung.

Скористатися послугою неймовірно легко. Перш за все, необхідно принести пристрій Samsung в найближче відділення «Нова пошта».До відправлення приймаються мобільні телефони і смартфони, планшети, годинники та інші портативні пристрої вагою до 5 кг.

Перед відправкою клієнту необхідно заповнити просту анкету, яку надасть працівник відділення. Незалежно від відстані, доставка до сервісного центру та назад безкоштовна для клієнта та включає в себе надійну упаковку. Причому зворотню доставку може бути здійснено безпосередньо на адресу клієнта (за бажанням).

Процедуру прийняття гаджета для відправлення у відділенні «Нова пошта» максимально спрощено: при звертанні власника працівник оформлює замовлення в кілька простих кроків – весь процес приймання від початку до завершення займає 5-7 хвилин. Клієнту важливо уважно заповнити анкету, яку надасть приймальник, детальні та чіткі дані про дефект та його проявлення допоможуть сервісному інженеру виконати ремонт швидко та якісно. Будь ласка, зверніть увагу на те, аби аксесуари (такі, як sim-карта мобільного зв’язку, карта пам’яті, стилус, чохол) були видалені з апарату і залишились у Вас. Зверніть увагу на те, що у разі виходу з ладу головної плати її буде замінено в сервісному центрі, і може статися так, що Ваші персональні дані (телефонна книга, фото, відео та інше) не будуть перенесені до відремонтованого гаджету. Також потрібно (за можливості) зняти блокування телефону малюнком чи біометричним захистом – інженер має одержати доступ до пристрою для виконання ремонту.

Протягом одного дня пристрій буде доставлено в ексклюзивний сервісний центр вищого рівня авторизації – «Сервіс-плазу Samsung», співробітники якого виконають необхідний ремонт або обслуговування в максимально короткі терміни. При необхідності вони зв'яжуться з клієнтом за номером, вказаним в анкеті. Доставка відремонтованого пристрою у зворотному напрямку також займе всього один день.

Ми ставимо собі за мету виконати весь цикл «відправка – ремонт – зворотня доставка» за три дні, а для великих міст – за два.

У разі негарантійного ремонту сервісний центр обов’язково зв’яжеться з Вами для узгодження вартості ремонту. Рішення погоджуватись чи ні залишається за Вами. У будь-якому випадку зворотня доставка Вашого пристрою також буде безкоштовною. 

Переваги послуги «Pick-Up сервіс» безперечні. Для жителів великих міст не обов'язково вносити корективи в свій розпорядок дня і витрачати час на особисте відвідування сервісного центру. Жителі невеликих міст і селищ зможуть скористатися послугою сертифікованого обслуговування і ремонту, незважаючи на відсутність поблизу авторизованих сервісних центрів Samsung. Користувачам техніки Samsung гарантовано якісний сервіс за вигідними тарифами у розгалуженій мережі відділень «Нова пошта», розташованих в межах розумної доступності від будинків і офісів. 

 
Оставить комментарий
Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале

* - поля, обязательные для заполнения