Ремонт кондиціонерів Самсунг

Як і будь-яка техніка, кондиціонери, мають властивість ламатися. Несвоєчасне обслуговування кондиціонера Самсунг і неправильна експлуатація, приводить до поломок, які можуть проявитися в неприємному запаху, сторонніх шумах, зайвій витраті електроенергії, нагріванні електродвигуна та іншому.

Головні причини поломки кондиціонерів Самсунг:

1. При тривалому використанні кондиціонера відбувається засмічення фільтрів внутрішнього блоку. Панельна сітка покликана захистити основний працюючий вузол від зовнішньої дії, в основному від попадання з потоками повітря пилу і сміття. Розглянемо ознаки, по яких можна легко визначити, що необхідно почистити фільтр кондиціонера,

  • - інтенсивніший потік води свідчить не лише про засмічення фільтру кондиціонера, але і про вихід з ладу дренажної системи.
  • - при виключенні кондиціонера, через зовнішній корпус починає крапати вода;
  • - значно погіршало охолодження приміщення, в якому встановлений кондиціонер;

2. При експлуатації кондиціонера необхідно стежити за рівнем холодагенту, який забезпечує охолодження компресора. У цієї речовини є природна норма випару. При механічних ушкодженнях трубопроводу або неправильному з'єднанні це може привести до витоку. Рівень фреону необхідно перевіряти один раз в півроку. Недолік охолоджувального компоненту частенько призводить до серйозних поломок, а саме заклинюванню компресора, внаслідок його перегрівання. Несвоєчасна профілактика приведе до великих фінансових витрат, адже ремонт і заміна компресора можна порівняти з купівлею нової сплит-системы.

Ознаки, по яким можна визначити нестачу фреону :

  • - недостатнє охолодження повітря приміщення;
  • - видима поява льоду та інею в місцях з'єднання трубок.

Відмітимо, що якщо почистити фільтри можна і самостійно, то перевірку рівня холодагенту повинен проводити тільки фахівець.

  3. Технічні проблеми можуть виникнути при неправильному розрахунку потужності спліт-системи і при цьому вам знадобиться проведення незапланованого ремонту кондиціонера Самсунг, який приведе до великих фінансових витрат. Фахівці легко розрахують потужність кондиціонера для конкретного приміщення. Щоб неправильна експлуатація не привела до остаточного виходу з ладу кондиціонера, спліт-систему необхідно періодично відключати. Нескладна профілактика дозволити збільшити термін експлуатації вашого кондиціонеру. Просто щопівгодини на деякий час, необхідно відключити кондиціонер від електроживлення. Таким нехитрим способом можна запобігти нагріванню і перевитраті охолоджувальних компонентів. Але якщо ви помітили, що кондиціонер при тривалій роботі недостатньо охолоджує повітря в приміщенні, значить у спліт-ситемі просто бракує потужності.  

4. До поломок може привести неправильна експлуатація і обслуговування кондиціонера Самсунг і в зимовий період. Більшість моделей кондиціонерів не пристосована працювати в зимових умовах, коли температура повітря за вікном опускається нижче п'яти градусів за Цельсієм. Які ж причини поломок кондиціонера взимку. В першу чергу, включена в режимі охолодження, спліт-система призводить до перегрівання компресора, і як наслідок, через велике навантаження, компресор виходить з ладу. Невеликі технічні хитрощі легко усунуть цю проблему. Інженери сервісного центру Самсунг вбудовують в кондиціонери пристрої, що підігрівають картер, а також електричне реле, яке регулює обороти вентилятора зовнішнього блоку. Фахівці центрів професійно адаптують сплит-систему під погодні умови, що значно поліпшить роботу кондиціонера і продовжить термін його служби.

5. Цей пункт, мабуть, потрібно було поставити на перше місце. Будь-яка профілактика і своєчасне технічне обслуговування будуть даремні і не приведуть до очікуваного результату, якщо з самого початку спліт-система встановлена непрофесійно і неправильно. Фахівці паралельно з професійним налаштуванням усіх функціональних систем кондиціонера, розрахують і його місце установки в приміщенні. Неправильна установка може бути причиною серйозних поломок електроустаткування, охолоджувальних систем, швидкого зносу клапанів і прокладок. Правильне підключення і монтаж охолоджувального устаткування, стане запорукою довгої і якісної роботи кондиціонера.

Будь-яка техніка, у тому числі і кондиціонери, вимагає дбайливої і акуратної експлуатації. Не потрібно самому намагатися виконати, нехай навіть самий незначний ремонт, а довіритися професіоналам. У будь-якому разі обслуговування кондиціонера Самсунг, наш інженер проведе якісніше і з гарантією до 90 днів.

ремонт кондиционера самсунг одесса

Процес роботи сервісного центру:

 

Прайс на послуги з ремонту кондиціонера Самсунг:

*У таблиці вказана вартість робіт СЦ, тобто без урахування вартості запчастини.

Назва послугиЦіна
Сезонна чистка

(рекомендується два рази в рік весна / осінь)

450 грн.
Діагностика побутового кондиціонера 350 грн.
Функціональна перевірка побутового кондиціонера

(хутро. Регулювання, чистка фільтрів і дренажної трубки, відновлення ізоляції трубок)

450 грн.
Діагностика системи кондиціонування

(мульти-спліт, промисловий)

550 грн.
Ремонт побутового кондиціонера середньої складності

Пов'язаний з частковим розбиранням вироби

* (без урахування вартості деталей і виїзду до замовника)

750 грн.
Складний ремонт побутового кондиціонера

Пов'язаний з пайкою труб або заміною основного корпусу

* (без урахування вартості деталей і виїзду до замовника)

950 грн.
Ремонт плати управління, прошивка

* (без урахування виїзду до замовника), на компонентному рівні

1100 грн.
Ремонт системи кондиціонування / промислового

* (без урахування вартості деталей і виїзду до замовника), за простий / складний ремонти

700/1500 грн.
keyboard_backspace До списку всіх послуг