Ремонт мікрохвильових печей Самсунг

Ваша мікрохвильова піч Самсунг зламалася і Ви шукаєте майстра який здатний швидко провести її ремонт?

Офіційний сервісний центр Самсунг (Samsung) в Одесі, проводить як гарантійний так і післягарантійний ремонт мікрохвильових печей Самсунг.

Приведемо список найчастіших поломок мікрохвильової печі Самсунг (Samsung), які ми ремонтуємо за фіксованою ціною, з гарантією до 90 днів:

 
микроволновая печь не включаетьсяМікрохвильова піч не вмикається

Спочатку вам необхідно перевірити справність шнура і присутність напруги в розетці 220 В. Якщо з цим все гаразд, то необхідно звернеться в сервіс. У сервісному центрі майстер в першу чергу перевірить - справність запобіжників. Запобіжники мікрохвильової печі можуть згоріти при різкому перепаді напруги або замиканні. Якщо заміна запобіжника нічого не дала, то, майстер шукає поломку в якомусь з блоків, в кожному випадки можуть бути різні причини, а після її виявлення - усуває дефект.

Микроволновая печь искритМікрохвильова піч іскрить

Швидше за все причина поломки в слюдяній пластині, яка згоріла від бруду або неправильної експлуатації. Необхідно якнайшвидше провести ремонт пластини, у випадку продовження експлуатації мікрохвильової печі, можуть вийти з ладу й інші компоненти і усунути несправність вже буде набагато складніше, не кажучи вже про ціну ремонту, яка відповідно стане більшою. Так що, якщо у вас виник такий дефект, рекомендується негайно, звернутись до спеціалізованого сервісного центру Самсунг.

Микроволновая печь не греетМікрохвильова піч не гріє

Якщо ви перевірили і переконалися, що в електричній розетці, до якої підключена ваша мікрохвильова піч, присутня напруга 220 В (підключені до цієї ж розетки інші прилади нормально функціонують), то причиною несправності "не гріє" може бути:

1. проблема в магнетроні (основний компонент мікрохвильової печі, який генерує ті самі мікрохвилі, що нагрівають молекули води усередині продукту);

2. в трансформаторі, який дає напругу усім компонентам мікрохвильової печі;

3. в пусковому конденсаторі.

Для усунення несправності рекомендується звернувся в наш офіційний сервісний центр Самсунг ТОВ "Пальміра сервіс" в Одеса.

Не светится дисплей микроволновкиНе світиться дисплей мікрохвильової печі

Як правило, це означає, що пошкоджений процесор. Можливо, виникло забруднення шлейфових контактів або ж сам шлейф відійшов. При ушкодженнях плати також можлива подібна симптоматика. Рекомендується звернутися в сервіс що б провести повну діагностику СВЧ-печи, а потім вже і її ремонт.

Не работают кнопки микроволновкиНе працюють кнопки мікрохвильової печі

Будь-яку дію в цьому випадку необхідно виконувати з максимальною акуратністю, щоб ще більше не пошкодити мікрохвильову піч. Самотужки визначити точну причину ви не зможете.
В першу чергу, інженеру необхідно переконатися, що не працює тільки кнопка, а не панель управління в цілому. Потім, інженер по можливості робити заміну кнопок, що вийшли з ладу. Якщо таку заміну провести не можливо, то замінюється сенсорна панель/панель управління повністю.

Излишняя шумность СВЧ-печи СамсунгЗайва шумність СВЧ-печи Самсунг

Шумність з'являється через проблеми з вентиляцією, через що виникає перегрівання. Можливо відходять від місця кріплення, кріплення вентилятора. Також частою причиною зайвої шумності є попадання бруду під коліщатка, які приводять в рух піддон, у результаті з'являється шум. Якщо ні та, ні інша причина не актуальна, то інженер проводить перевірку на наявність дефектів двигуна тарілки або силової частини, а потім вже проводить ремонт.

Поддон микроволновой печи вращается рывками или вовсе не крутитсяПіддон мікрохвильової печі обертається ривками або зовсім не крутиться

Якщо піддон вашої мікрохвильової печі не обертається належним чином або стоїть на місці, то в першу чергу необхіднно почисть тарілку, вимити ролики і місце де вони обертаються. Головними причинами цією несправності є: 1. Зламалася шестерня редуктора (у такому разі майстер проводити заміну шестерні або двигуна в цілому) 2. Прослизання муфти ( робитися заміна на нову або по можливості закріплюється міцніше). При виникненні такої поломки рекомендується звернеться в спеціалізований сервісний центр Самсунг.

ремонт микроволновых печей самсунг одесса

Процес роботи сервісного центру Самсунг:

 

Прайс на послуги з ремонту мікрохвильових печей Самсунг.:

Назва послугиЦіна
* Не враховуючи вартість деталей і виїзду до замовника або доставку техніки в СЦ.  
Діагностика (за умови проведення ремонту в СЦ)

 

0 грн.
Діагностика з видачею висновку. 200 грн.
»Чистка від комах (повне розбирання, чистка блоку живлення і плати управління) -

виконується до ремонту, оплачується окремо від ремонту

400 грн.
»Блочний ремонт

(включає часткову чистку з неповною розбиранням)

400 грн.
»Компонентний ремонт

(включає часткову чистку з повним розбиранням)

600 грн.

*У таблиці вказана вартість робіт СЦ, тобто без урахування вартості запчастини.

keyboard_backspace До списку всіх послуг